lessphp fatal error: load error: failed to find /home/artinter1/ftp/wparku/wp-content/themes/theme492301/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/artinter1/ftp/wparku/wp-content/themes/theme492301/style.less O nas | Restauracja "W Parku" Kobyłka – Zapraszamy na pyszne jedzenie!

O nas

Restauracja "W Parku",

to wyjątkowe miejsce w sąsiedztwie Bazyliki Świętej Trójcy w Kobyłce. Restauracja położona na terenie otoczonym przez starodrzew,  przez który w słoneczne dni malowniczo przebijają promienie słoneczne.

Właścicielem restauracji jest małżeństwo, których pasją jest kuchnia polska oraz organizacja wszelkiego rodzaju przyjęć. Zajmują sie tym zawodowo od ponad 20 lat, prowadząc restauracje w Warszawie oraz aktualnie w Łomiankach. Ich popisem kulinarnym jest luzowana kaczka podawana w sosie wiśniowym.

W karcie menu znajdują sie takie dania jak gicz cielęca, golonka, wspomniana kaczka. Aby każdy znalazł coś dla siebie jest  również słynny polski schabowy, którego po prostu nie może zabraknąć, de volaille oraz sznycel.

Dla tych którzy lubią zjeść zdrowo, lekko i przyjemnie stworzyliśmy kartę sałat i sałatek. Zapraszamy też na świeże ryby.

Wszystko w pełni przygotowywane przez nasz zespół.

Już sama nazwa "W Parku" wskazuje, że miejsce jest idealne dla dzieci.

Mamy przygotowane kredki, kolorowanki z których wszystkie maluchy mogą korzystać, natomiast w okresie letnim zapraszamy dzieci do ogrodu, do piaskownicy pełnej zabawek.

Zaletą jest duży zielony i ogrodzony teren, który pozwala dzieciom na swobodę, a rodzicom daje poczucie bezpieczeństwa.

Atrakcją dla dzieci jest również nasza fontanna.

Na życzenie rodziców możemy przygotować potrawę dla malutkich i większych dzieci.

Organizacja przyjęć to wyzwanie. Dlatego niezwykle ważne jest doświadczenie.

Mimo że robimy to już od ponad 20 lat - cały czas sie uczymy.

Nasz przepis na udane przyjecie to pyszne jedzenie, miła obsługa oraz rodzinna atmosfera!

Restauracja "W Parku" OTWARTA JEST PRZEZ CAŁY ROK